Endüstri Hizmetleri 2023-01-17T13:25:59+03:00

Project Description


Endüstri Hizmetleri

PTG, tek kaynaktan verdiği geniş hizmet yelpazesi ile iş ortaklarına endüstriyel tesis ve inşaat konularında , uluslararası kalite standartlarında mühendislik ve anahtar teslimi taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

PTG, endüstriyel sektörlerde kullanılan çeşitli proses ekipmanlarının tasarım , tedarik , imalat ve montajını tek kaynaktan karşılayabilen , uluslararası deneyime sahip öncü bir mühendislik şirketidir.

PTG, inşaat , endüstri , mekanik , elektrik mühendisliği çalışmalarına odaklanmış olup , geniş deneyimi ve profesyonel ekibi ile birlikte , kalite , emniyet  çevre konularına öncelik vererek iş ortaklarına yüksek kalitede memnuniyet sağlamaktadır.

PTG, endüstriyel yapı ve tesislerin anahtar teslim imalat , revizyon , lojistik ve montajı ; ayrıca çelik konstrüksiyon , ısıtma sistemleri , enerji tesisleri , basınçlı hava ve buhar tesisleri imalat ve montaj konusunda uluslararası tecrübe sahibi bir kurumdur .

PTG, her türlü yapının tasarım ve projelendirilmesi konusundaki bilgi birikimini yaptığı işere yansıtarak iş ortaklarına zamanlama konusunda optimizasyon sağladığı gibi , yaptığı tetkik, değerlendirme ve fizibilite çalışmaları ile tüm bilgi birikimini projelere aktarmaktadır.

Bu hizmetler , müşterilerimize daha iyi bir planlama , sağlıklı ekonomik sonuçlar ve maliyet optimizasyonu sağlamaktadır.